Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Rozhlas 30.11.2022

Rozhlas 30.11.2022Datum konání:
30.11.2022

Hlášení č.1:

Mikulášské hody ve Štarnově 2022

Obec Štarnov Vás srdečně zve na Mikulášské hody ve Štarnově, které se konají tento víkend od pátku 2. prosince 2022 do neděle 4.prosince 2022.

V pátek 2. prosince proběhne v parku rozsvěcení vánočního stromečku, budou se posílat vánoční přání ježíškovi, děti se mohou těšit na překvapení a u hasičárny bude připraveno také občerstvení.

V sobotu 3.prosince od 11:00 hodit se pro Vás otevře sokolovna, můžete si prohlédnout výstavu fotografií a výrobky dětí MŠ a ZŠ, zakoupením vánoční hvězdy přispět na dětské oddělení a hematologické pacienty FN v Olomouci a od 14:hodin se můžete těšit na besídku dětí MŠ a ZŠ.

 V neděli 4.prosince se můžete těšit v 8:00 hodin s slavnostní hodovou mši v kostele sv. Mikuláše a od 15:00 hodin na koncert pěveckého sboru Campanella- Bel Canto z Olomouce

 

Obec Štarnov Vás srdečně zve na jedinečný koncert pěveckého sboru Bel Canto z Olomouce, který se koná v neděli 4.prosince 2022 v 15,00 hodin v kostele sv. Mikuláše ve Štarnově. Komorní pěvecký sbor Bel Canto čítá 35 zpěváků. Repertoár sboru je pestrý a najdeme v něm skladby pro komorní sbory od období středověku přes renesanci až ke klasicismu, podstatnou část tvoří lidové písně z celého světa a jejich úpravy.

 

Hlášení č.3:

Umístění kontejneru na bioodpad

Umístění kontejneru na bioodpad v sobotu dne 03.12.2022 od 08,00 - 12,00 hodin bude v lokalitách:

  • u kostela
  • u domu p. J. Navrátila

https://www.starnov.cz/odpady#Bioodpad

 

Hlášení č.4:

Kompostéry pro občany

Obci Štarnov se podařilo zajistit dotační prostředky na kompostéry pro občany, které doplní systém nakládání s BIO odpadem v domácnostech. Kompostéry budou domácnostem vydávány zdarma v předem zveřejněných termínech areálu ČOV oproti podpisu smlouvy o výpůjčce na 5 let, poté bezúplatně přejdou do vlastnictví občanů. 

Zájemci o kompostéry jsou povinni vyplnit objednávku, která je zveřejněná online na webových stránkách obce v Aktualitách v možnosti Kompostéry, nebo osobně v úředních hodinách na OÚ Štarnov.

Objednávky budou přijímány průběžně do vyčerpání zásob, počet nádob je omezený, proto platí pravidlo 1 domácnost - 1 kompostér

https://www.starnov.cz/aktuality/kompostery-pro-obcany-obce-starnov