Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > OBECNÍ POPLATKY ROK 2022, VODNÉ/STOČNÉ, SMLOUVA DODÁVKA PITNÉ VODY, ODVÁDĚNÍ ODPADNÍ VODY

OBECNÍ POPLATKY ROK 2022, VODNÉ/STOČNÉ, SMLOUVA DODÁVKA PITNÉ VODY, ODVÁDĚNÍ ODPADNÍ VODYDatum konání:
1.5.2022
Datum ukončení:
31.8.2022

INFORMACE PRO OBČANY

OBECNÍ POPLATKY PRO ROK 2022

POPLATKY ZA VODNÉ/STOČNÉ

SMLOUVA O DODÁVCE PITNÉ VODY A O ODVÁDĚNÍ ODPADNÍ VODY

 

Vážení občané,

v průběhu měsíce května 2022 obdržíte do svých e-mailových schránek popř. domovních schránek (platí jen pro občany, kteří nemají zřízenou emailovou službu) fakturu za obecní poplatky pro rok 2022.

Faktura od Obecního úřadu bude obsahovat poplatky za odpady, pronájmy hrobů, pronájmy pozemků a poplatky za psy.

Společně s touto fakturou obdržíte i Smlouvu o dodávce pitné vody a o odvádění odpadní vody. Po přečtení smlouvy je nezbytné, aby majitelé nemovitosti, kteří jsou uvedeni ve smlouvě jako odběratelé se dostavili v úřední hodiny na Obecní úřad smlouvy podepsat. (kancelář podatelna v přízemí). V případě doplnění, změny ve smlouvě apod. prosím použijte možnost odpověď na zaslaný e-mail.

 

Faktura za stočné / vodné Vám bude doručena od společnosti VHS SITKA s.r.o., která bude tyto služby vyúčtovávat a fakturovat. Odečty budou provádět zaměstnanci Sitky v měsíci červnu 2022 a následné faktury budou zasílány v měsíci červenci 2022. Odečty budou prováděny dálkově a bude vystavena zvlášť faktura na vodné a faktura na stočné.

 

Děkujeme za spolupráci

 

Informace pro občany - OBECNÍ POPLATKY PRO ROK 2022, POPLATEK ZA VODNÉ STOČNÉ, SMLOUVA O DODÁVCE PITNÉ VODY A O ODVÁDĚNÍ ODPADNÍ VODY.pdf


logo